Young woman playing cat's cradle

Egy transznacionális hálózat az „agyelszívás” kezelésére

VEZETŐ PARTNER

Logo Ministry of Regional Development and Transport Saxony-AnhaltSzász-Anhalti Regionális Fejlesztési és Közlekedési Minisztérium
Ministerium für Landesentwicklung und Verkehr Sachsen-Anhalt
Turmschanzenstrasse 30
D-39114 Magdeburg
Németország
www.mlv.sachsen-anhalt.de

Kapcsolattartók:
Wilfried Köhler
E-Mail: wilfried.koehler@mlv.sachsen-anhalt.de
Telefon: +49 391 567 3500

Andreas Schweitzer
E-Mail: andreas.schweitzer@mlv.sachsen-anhalt.de
Telefon: +49 391 567 7493

PARTNEREK

BWSA – Educational Institute of Industry and Commerce Saxony-Anhalt (Germany)BWSA – Ipari és Kereskedelmi Oktatási Intézet – Szász-Anhalt
Bildungswerk der Wirtschaft Sachsen-Anhalt e. V.
Daniel-Vorländer-Strasse 4
D-06120 Halle (Saale)
Németország
www.bwsa.de

Kapcsolattartó:
Kerstin Mogdans
Bildungswerk der Wirtschaft Sachsen-Anhalt e. V.
Standort Magdeburg
Seepark 7
D-39116 Magdeburg
Németország
E-Mail: kerstin.mogdans@bwsa.de
Telefon: +49 391 744 696 71

 

Logo DDRF - South Transdanubian Regional Development Limited CompanyDDRF – Dél-Dunántúli Regionális Fejlesztési Zrt.
Dr. Majorossy Imre utca 36
H-7625 Pécs
Magyarország
www.ddrf.hu

Kapcsolattartók:
Gelencsér Gyula
E-Mail: gelencser.gyula@rfh.hu
Telefon: +36 72 314 845

Dózsa Attila
E-Mail: dozsa.attila@rfh.hu
Telefon: +36 72 314 845

Talon Gábor
E-Mail: talon.gabor@rfh.hu
Telefon: +36 72 314 845

Hölbling Emőke
E-Mail: holbling.emoke@rfh.hu
Telefon: +36 72 314 845

Dr. Géró Blanka
E-Mail: gero.blanka@rfh.hu
Telefon: +36 72 314 845

 

Logo DDRFK - South Transdanubian Regional Resource Centre Public LTDDDRFK – Dél-Dunántúli Regionális Forrásközpont Nonprofit Kft.
Megye utca 20
H-7621 Pécs
Magyarország
www.ddrfk.hu/en.html

Kapcsolattartók:
Szegedi Szilárd
E-Mail: szegedi.szilard@ddrfk.eu

Kaiser Rita
E-Mail: rita.kaiser.ddrfk@gmail.com
Telefon: +36 30 817 2288

 

Logo University for Adult Education Murska SobotaMuraszombati Felnőttképzési Egyetem
Ljudska univerza Murska Sobota
Zavod za permanentno izobraževanje
Slomškova ulica 33
SLO-9000 Murska Sobota
Szlovénia
www.lums.si

Kapcsolattartók:
Alenka Kučan
E-mail: alenka.kucan@lums.si
Telefon: +386 536 15 65
Mobiltelefon: +386 41 328 695

Dejan Dravec
E-Mail: dejan.dravec@lums.si
Telefon: +386 536 15 64

 

Logo ISD - Institute for Social Development Murska SobotaZSR – Muraszombati Szociális Fejlesztési Intézet
ZSR – Zavod za socialni razvoj Murska Sobota
Prešernova 70
SLO-9000 Murska Sobota
Szlovénia

Kapcsolattartó:
Lidija Šömen
E-Mail: zavodsr@gmail.com
Telefon: +386 41 729 193

 

Logo Innovation Region Styria GmbHInnovation Region Styria GmbH
Liebenauer Hauptstrasse 2-6
A-8041 Graz
Ausztria
www.irstyria.com

Kapcsolattartó:
Claudia Krobath
E-mail: claudia.krobath@irstyria.com
Mobiltelefon: +43 664 477 0909

 

Logo zam Steiermark GmbHzam Steiermark GmbH
Eggenberger Strasse 7 / 5. OG
A-8020 Graz
Ausztria
www.zam-steiermark.at

Kapcsolattartók:
Mag.a Renate Frank
Geschäftsführerin
E-Mail: renate.frank@zam-steiermark.at
Telefon: +43 316 55 7000 120

Mag.a Bernadette Kerschler
Bildungsberaterin und Trainerin
zam Steiermark GmbH
Regionalstelle Leibnitz
Hauptplatz 25
A-8430 Leibnitz
Ausztria
E-Mail: bernadette.kerschler@zam-leibnitz.at
Telefon: +43 3452 76079 20

Mag.a Martina Steinbauer
Ausbildungsmanagement &
Beratung für Unternehmen
zam Steiermark GmbH
Regionalstelle Deutschlandsberg
Untere Schmiedgasse 7a
A-8530 Deutschlandsberg
Ausztria
E-Mail: martina.steinbauer@zam-dl.at
Telefon: +43 3462 5140 12

 

Logo Podlaska Regional Development FoundationPodlaska Regionális Fejlesztési Alapítvány
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
Ul. Starobojarska 15
PL-15-073 Bialystok
Lengyelország
www.pfrr.pl

Kapcsolattartók:
Bartosz Sokol
E-Mail: sokol@pfrr.pl
Telefon: +48 85 740 86 75
Mobiltelefon: +48 504 125 075

Wioletta Zajkowska
E-Mail: zajkowska@pfrr.pl
Telefon: +48 85 740 86 89

Magdalena Maksimowicz
E-Mail: maksimowicz@pfrr.pl
Telefon: +48 85 740 86 78

 

Logo Leibniz Institute for Regional GeographyIfL – Leibniz Regionális Földrajzi Intézet
Leibniz Institut für Länderkunde
Schongauerstrasse 9
D-04328 Leipzig
Németország
www.ifl-leipzig.de

Kapcsolattartók:
Katrin Wiest
E-Mail: k_wiest@ifl-leipzig.de
Telefon: +49 89 552 659 74

Tim Leibert
E-Mail: t_leibert@ifl-leipzig.de
Telefon: +49 341 600 55 188

Rick Glöckner
E-Mail: r_gloeckner@ifl-leipzig.de
Telefon: +49 341 600 55 183

 

Logo Rzeszow Regional Development AgencyRzeszówi Regionális Fejlesztési Ügynökség
Rzeszow Agencja Rozwoju Regionalnego S. A.
ul. Szopena 51
PL-35-959 Rzeszow
Lengyelország
www.rarr.rzeszow.pl

Kapcsolattartók:
Agnieszka Kojder-Walaszek
E-Mail: akojder@rarr.rzeszow.pl
Telefon: +48 17 867 6244

Katarzyna Gelmuda
E-Mail: kgelmuda@rarr.rzeszow.pl
Telefon: +48 17 867 6244

KÜLSŐ PROJEKTMENEZDSMENT

Logo core-consult GmbH & Co. KGcore-consult GmbH & Co. KG
Melanchthonstrasse 7
D-01099 Dresden
Németország
www.core-consult.de

Kapcsolattartó:
Gerald Stöger
E-Mail: women@core-consult.de
Telefon: +49 351 407 676 70