Kobiety są przyszłością

 

Każdy z nas zna kobiety wyjątkowe, których specyfika przejawia się w sposobie bycia, cechach zawodowych, osiągnięciach rodzinnych czy zawodowych. Kobiety są wzorem, kluczem do zmian, od wieków stanowią bodziec do podejmowania działań, systematycznie zmieniają świat na lepszy. Wśród tych szczególnych kobiet są kobiety będące motywacją do wychodzenia naprzeciw swoim marzeniom i planom zawodowym; takie które dzięki swojemu uporowi i ciężkiej pracy zakładają i zarządzają największymi firmami w kraju i na świecie, a także takie, które dążą do promowania konkretnego modelu biznesowego, nastawione na osiągnięcie korzystnych rezultatów. Jeżeli w Twoim otoczeniu jest kobieta odpowiadająca jednemu z tych opisów warto podkreślić jej wyjątkowość i ogłosić światu, że nie tylko w Twoim otoczeniu, mieście, województwie jest kimś niezwykłym. A może to Ty jesteś kobietą wyjątkową?

Kobiety bardzo często przyczyniają się do pozytywnego rozwoju gospodarki regionu oraz spójności społecznej, niestety wyjątkowo rzadko jest to zauważane, a jeszcze rzadziej właściwie doceniane.

Dlatego weź udział w konkursie „KOBIETY SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ”, który organizowany jest  z myślą o wyróżnieniu i uhonorowaniu społecznego i gospodarczego zaangażowania kobiet oraz firm  przyczyniających się do poprawy jakości życia i pracy kobiet na terenie województwa podkarpackiego u podlaskiego.

Nominuj kandydatki lub sama weź udział w organizowanym przez nas konkursie. Wysyłaj propozycje wraz z formularzami zgłoszeniowymi i startuj w wyścigu o wyjątkowy prestiż i sławę! Zależy nam na  wyróżnieniu tych kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie (otwierając własną firmę lub zarządzając kluczowymi firmami), opinii publicznej, działalności  charytatywnej. Interesują nas także firmy, które zapewniają na tyle korzystne warunki pracy zatrudnionym w nich kobietom, że nie myślą one o wyjeździe do innych regionów Polski lub za granicę w poszukiwania lepszego miejsca pracy. Zwycięzcy konkursu zostaną odznaczeni na międzynarodowej konferencji oraz będą twarzą regionalnej kampanii promocyjno-wizerunkowej.

 

Podkarpackie:

Informacje     -     Regulamin     -    Formularz     -    Poster

 

Podlaskie:

Informacje    –    Regulamin    –    Formularz  zgłoszeniowy   –   

Formularz KOBIETA WZÓR    –   Formularz Start up    –    Formularsz Firma